ICEFIT THE BOX CROSSFIT

📍 Crossfit-centre i Aarhus

6.7

ICEFIT THE BOX CROSSFIT i Aarhus skaber en velkomnende træningsatmosfære med fokus på fælles motivation og professionel vejledning. Med erfarne trænere og et velorganiseret setup tilbyder centret en inkluderende oplevelse for alle niveauer, hvor personlig feedback er en kernekomponent.

Stedet kombinerer moderne faciliteter med en engageret fællesskabskultur, der sikrer både udfordring og støtte. Uanset om man er nybegynder eller erfaren athlete, er der plads til at træne med entusiasme og respekt, hvilket gør ICEFIT THE BOX CROSSFIT til et topvalg i regionen.

Funktioner og services hos ICEFIT THE BOX CROSSFIT

Handicapvenlig

  • Kørestolsegnet indgang

Faciliteter

  • Toilet

Betalinger

  • Debetkort
  • NFC-mobilbetalinger

Parkering

  • Mulighed for parkering i parkeringsanlæg uden beregning

ICEFIT THE BOX CROSSFIT er på plads 7 ud af 10 i crossfit-centre i Aarhus

Kundeanmeldelser

★★★★★
★★★★★

ICEFIT THE BOX CROSSFIT har en vurdering af 4.9 ud af 5 baseret på over 41 anmeldelser on Google

Nicolaj Holm

Er meget ny dernede. Men, de er virkelig flinke og hjælpsomme. Det tror jeg alle, nye som gamle sætter stor pris på. Udstyr ved jeg ikke så meget om endnu, men det virker til at, de har alt det der skal til. Skulle man give noget konstruktivt kritik, så skulle det måske være at omklædningsrummene er lidt små. Men atmosfæren er 10/10. Kan kun anbefales.

Nicolaj Holm ☆ 5/5
Christian Agesen

Det er et totalt fedt sted! Det er det første sted, jeg har gået, hvor jeg virkelig godt kan lide at komme. Det er der primært to grunde til: 1) Totalt fed kultur. Der er voldsomt dygtige folk og folk, som aldrig har prøvet det før - og alle er simpelthen så søde. 2) De bedste hold og trænere. Et forholdsvis lille hold, som er dygtige og evigt veloplagte. Holdene er aldrig større, end at der er tid til feedback. Jeg kommer nok ikke til at træne andre steder i Århus.

Christian Agesen ☆ 5/5
Louise Hauptmann

Super træningsfællesskab hvor ALLE - fra nybegynderen til topatleten - kan være med. Alle - medlemmer som ansatte - er venlige og imødekommende, der er pænt og ordentligt, tingene fungerer og trænerne er engagerede, nærværende og superkompetente. Jeg går altid derfra med sved på panden, et smil på læben og med ømme muskler.

Louise Hauptmann ☆ 5/5
Jacob Lindberg

Nyeste og fedeste CrossFit box i Aarhus. Her er modsat mange andre steder rent og pænt med alle de redskaber man skal bruge. Hvis man overvejer at starte til CrossFit er det her stedet man skal prøve 💪🏼🤩

Jacob Lindberg ☆ 5/5
Jeppe Skat Vejleskov

Hyggeligste CrossFit box i Aarhus med plads til alle størrelser, niveauer og slags mennesker. Rigtig lækkert og nyt udstyr.

Jeppe Skat Vejleskov ☆ 5/5
Anders Højrup

Fedeste box med lækkert grej, dygtige trænere og søde mennesker 🙂

Anders Højrup ☆ 5/5
Morten Tykke Rasmussen

Fedt og top professionelt cross fit center med dygtige trænere, centralt placeret i Århus. - Kan klart anbefales!

Morten Tykke Rasmussen ☆ 5/5
Vis alle anmeldelser

Information om ICEFIT THE BOX CROSSFIT

Adresse

ICEFIT THE BOX CROSSFIT er placeret på Søren Frichs Vej 54E, 8230 Aarhus, Danmark

Telefon

Telefonnummeret på ICEFIT THE BOX CROSSFIT er +45 31 41 46 44

Website

Hjemmesiden for ICEFIT THE BOX CROSSFIT er: icefitthebox.dk

Åbningstider

Mandag: 04:00–23:00
Tirsdag: 04:00–23:00
Onsdag: 04:00–23:00
Torsdag: 04:00–23:00
Fredag: 04:00–23:00
Lørdag: 04:00–23:00
Søndag: 04:00–23:00

Kontakt os ICEFIT THE BOX CROSSFIT

    Lignende alternativer til ICEFIT THE BOX CROSSFIT

    Go up